Burger King’den Rakibine Efsane Hediye

0

Burger King yılbaşında da rahat durmadı. Ezeli rakibi MacDonalds’a takılmadan yapamayan Burger King önce palyaço üzerinden gönderme yaptı, ardından Halloween’de McDonald’s hayaleti oldu. Yılbaşında ise sevgili rakibine bir hediye vermeye karar verdi. Peki Burger King’de olup MacDonalds’ta olmayan şey neydi? Tabii ki alevli ızgara!

Dev ızgara, hediye paketinin içine yerleştirildikten sonra MacDonald’s’ın önüne götürülüyor. Ardından Burger King’in maskotu “Kral” ve Burger King ekibi MacDonald’s’ın önünde yerlerini aldıktan sonra ‘Jingle Bells’in Burger King’e uyarlanmış bir versiyonunu söylemeye başlıyorlar. Kutunun üzerinde ise “Şimdi sen de alevli ızgara yapabileceksin!” yazısı dikkat çekiyor.

MacDonald’s çalışanları, müşteriler ve çevredeki insanlar duruma oldukça şaşırıyor.

Burger King Birleşik Krallık başkan yardımcısı Renato Rossi kampanyayla ilgili, “Burger King’de Noel’den anladığımız, sevgi ve yardımlaşma zamanının geldiği. Ana rakibimize ulaşarak, bu mutlu sezonu – tıpkı alevde kızartılan burger’larımızın lezzetini bilen müşterilerimizle olduğu gibi – onlarla da paylaşmak istedik.” açıklamalarında bulundu.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here